´Yüklerinizden Kurtulun´ :: Kamyonum Forum
  • Sayfa : 
  • 1
Yazan Mesaj
admin
Site Yöneticisi
  • Mesaj : 41
  • Giriş : 97
  • Ettiği Teşekkür : 0
  • Edilen Teşekkür : 1
  •   
 
Gönderim Zamanı : 21 Ocak 2016 15:34:17
 ´Yüklerinizden Kurtulun´

Biri servis ve diğeri satış olmak üzere 2 lokasyonunda müşterilerine hizmet veren Beykap Hidrolik Sistemleri sektörde oldukça iddialı.

Her zaman nicelikli ve katma değerli işler yapmayı kendisine hedef edinen firma, elektrikli kabin kaldırma sistemleriyle, sektördeki büyük bir açığı kapatırken aynı zamanda zamandan da tasarruf ettiriyor. Çok uygun maliyetlerle sahip olabileceğiniz bu ürünle, firma müşterilerine kaliteyi sunuyor. Beykap Hidrolik Sistemleri Satış ve Pazarlama Müdürü Murat Turan, markanın gözde ürünü “Elektrikli Kabin Kaldırma Sistemi” hakkında bizleri bilgilendirirken, markanın sektöre katkılarından bahsetti.
Uzmanlaştığımız ve ağırlık verdiğimiz alan elektrikli kabin kaldırma sistemleri. Ağır vasıtalarda oldukça önemli bir aparat sayılan bu parçanın üretimini yapıyoruz. Beş seneye yakın bir zamandır devam eden çalışmalarımız neticesinde bu ürünümüzü bir yıl önce pazara sunduk.

Avrupa genelinde tercih edilen bu sistem Türkiye’de henüz oturmuş değil. Türkiye’de manuel sistem daha yaygın olarak kullanılmakla beraber, hidrolik liftli sistemler de tercih ediliyor ancak bu sistemler de bazı şartlar altında sağlıklı çalışmıyorlar. Bizim ürünümüz ise her şart altında testleri tamamlamış ve başarıyla geçmiş bir sisteme sahip.

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin


Normal şartlar altında bu ürün kullanıcılara opsiyonel olarak sunuluyor ve ithal oldukları için de büyük maliyetlere neden oluyor. Ancak biz yerli üretici olduğumuz için müşterilerimize çok daha fazla avantaj sağlayabiliyoruz. Bu ürünü Beykap’dan temin eden müşterilerimiz muadillerinin kullandığı motorun 3 katı kuvvetindeki bir motora sahip bu sisteme sadece onda biri fiyatına sahip olabiliyorlar.“Ürünümüzün kullanıcıya sağladığı avantajlar yadsınamayacak kadar fazla!”
 
Bu ürünümüzün kullanıcıya sağladığı daha birçok avantaj var. Fiyat avantajının yanı sıra, 1-2 tonluk bir kupa’nın kaldırımı tamamen otomatik yapıldığı için şoförlerimiz daha az yoruluyor. Bir aracın her servise girişinde de kabini mutlaka kaldırıldığı için bu daha hızlı bir çözüm sunuyor. Sadece yağ değişiminde bile 45 dakikalık bir zaman kazanabiliyorlar. Ayrıca ürünümüz mevcut lift sistemine adapte edildiği için yaşanabilecek herhangi bir sıkıntıda manuel sisteme geçiş yapabiliyorlar. Bu ürünün sisteme adapte edilmesi ise sadece yarım saatte tamamlanabiliyor. Ayrıca bu ürün ile araç daha da değerleniyor. Bu nedenle iyi bir de yatırım aracı olarak düşünülebilir.

“Uygulaması kolay bu ürünümüzle dileyen müşterilerimiz kendi montajını yapabiliyor”
 
Ürün siparişlerimizde müşterilerimize en geç 24 saat içerisinde geri dönüş ağlayıp, ürünümüzü temin edebiliyor ve araç başına sadece yarım saatte adaptasyonu sağlayabiliyoruz. Ayrıca montajı oldukça kolay olan bu ürünümüzü müşterilerimiz de rahatlıkla monte edebiliyorlar. Ürünümüzle beraber montaj bilgilerini de gönderiyoruz, diyebilirim ki eli bu işe yatkın bir kaptan için bile çok kolay bir uygulama olanağı sağlıyor.

“Müşterilerimizin her daim yanında olmaya çalışıyoruz, soru işaretlerine yer bırakmıyoruz”
 
Satış sonrasında 2 yıl sorgusuz sualsiz garantimiz bulunuyor. Bu ürünümüzü insanlara alıştırabilmek adına aradaki teferruatları kaldırdık. Ürünümüzle ilgili soru işareti yaratan herhangi bir durumda ürünü geri alıyor yenisini veriyoruz. Biz her daim ürünümüzün arkasında duruyoruz. Bizim için en önemli unsurlardan biri de müşterilerimizin memnuniyeti. Daha önce yapılmayanları yaparak farklı olmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar da müşterilerimizden herhangi bir olumsuz geri dönüş ya da şikayet almadık. Bu da bizim en güzel referansımızdır.

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin

 
“ Büyük sorumlukların altına giriyor ve hakkıyla üstesinde geliyoruz”
 
Önümüzdeki dönem için amacımız; bu sene yaşanan gelişmelerden dolayı yaşanan açığı telafi edebilmek. 2016 yılının ilk altı ayında bu açığı kapatıp, işlerimizi tam anlamıyla rayına oturtacağımızı düşünüyoruz. Aynı zamanda yine 2016 yılı için planlanan bir takım yeni ürünlerimiz var. Bu ürünler de yine sektöre yeni bir soluk getirecek ürünler olacak. Bu anlamda biz büyük sorumlulukların altına giriyoruz, bütün misyonu biz üstleniyoruz. Ancak her zorluğun üstesinden de hakkıyla geleceğimize inancımız tam.

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin

Bu mesaja edilen teşekkürler
admin kullanıcısına bu mesaj için 1 üye teşekkür etti.
hüseyin (22 Ocak 2016 09:09:06), 
   
  • Sayfa : 
  • 1
 
Giriş Yap   Yukarı git
Bu sayfa 0.79 saniyede yüklendi.