Galip Usta Servis Hizmetlerinde Aranılan İsim :: Kamyonum Forum
  • Sayfa : 
  • 1
Yazan Mesaj
admin
Site Yöneticisi
  • Mesaj : 41
  • Giriş : 97
  • Ettiği Teşekkür : 0
  • Edilen Teşekkür : 1
  •   
 
Gönderim Zamanı : 22 Ocak 2016 15:47:11
 Galip Usta Servis Hizmetlerinde Aranılan İsim

Galip Ateş, 1978 yılından beri sektörün içerisinde var olmuş, sektörün mutfağından gelerek 2015 yılında önemli bir isim haline gelmiş.

Sektöre karşı içinde duyduğu heyecanı hiçbir zaman kaybetmeyen Galip Ateş namı diğer “Galip Usta” girişimlerinden ve Çekici markasını daha ileriye taşımaktan hiçbir zaman vazgeçmemiş.

1989 yılında açılışını gerçekleştirdiği servisiyle, şu anda hem servis işlerini hem de imalat hizmetlerini gerçekleştiren Galip Usta’dan tutkuyla bağlı olduğu işini ve çalışmalarını dinledik.

Kazalı Bir Aracınız Varsa Onu Galip Usta’ya Emanet Edin!
 
En büyük hizmet alanımızı kazalı araçların servisi ve bakım hizmeti oluşturuyor. Araçların dış dizaynı ile ilgili her türlü bakım ve tamirat bizde mevcut.  Çatımız altında Mercedes, Daf, Renault ve Scania marka ağır vasıta araçlara hizmet verebiliyoruz. En komplike işlerde bile 15-20 gün arasında müşterilerimizin arıza ve hasarlarını giderip, aracı teslim edebiliyoruz. Tüm ekipmanlarımızı ve ürünlerimizi servisimde hazır bulundurduğumuz için belirtilen günden daha fazla süreye çıkmıyoruz. Aylık hizmet adetimiz ortalama 30 araçla sınırlı kalıyor, çünkü ağır hasarlı araçlara hizmet verdiğimiz için ortalamadan çok daha uzun bir süre aracı servisimizde ağırlıyoruz.

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret EdinServis Hizmetlerinde de Kazançlı Siz Çıkın
 
Bünyemizde altında hizmet verdiğimiz müşterilerimize birçok avantaj kazandırıyoruz.
Müşterilerimizi ilk olarak büyük maddi külfetlerin altına sokmamaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle kendi imalatımızı yapıyor ve müşterilerimize yüzde 50’lik bir avantaj sağlıyoruz. Araçların dış donanımı için fiber ürünler üretiyoruz. Türkiye’de yedek parça pahalı olmasına rağmen biz tüm müşterilerimize hem kaliteli hem de fiyat avantajlı hizmet sunabiliyoruz. Ürünlerimiz hem orijinal ürün kalitesinde hem de yarı yarıya daha ucuz!

Satış sonrasında ise müşterilerimizi asla zor durumda bırakmıyor, müşterilerimizle kurduğumuz bağı ticaretle sınırlandırmıyoruz. Bizim için önemli olan müşterinin kazanması! Bu nedenle servis ve bakımını yaptığımız araç müşterimizde olduğu müddetçe o aracı garantide sayıyoruz!İşini Aşka Yapan Herkes Bir Gün Mutlaka Kazanır…
 
Bizim sektörde uzun yıllardır daha da güçlenerek var olmamızın başlıca sebebinin müşterilerimize layık oldukları ilgi ve alakayı göstermemiz olduğunu düşünüyoruz. Biz müşterilerimizi heyecanlandırıyoruz, onları anlamaya çalışıyoruz ve en önemlisi de dinliyoruz. Maalesef bu sektörde eksik olan bir nokta; kimse kimseyi dinlemiyor. Biz verdiğimiz hizmet kadar karşılığını alacağımızı da biliyoruz. Şoförlerimiz en güzel reklamdır. Buna inanıyoruz! Aynı zamanda hiçbir zaman ezici bir rekabet içerisine girme taraftarı da değiliz. İstiyoruz ki; biz yükselirken, sektörümüzde hizmet veren diğer yapılar da güçlensin. Sektörümüzde bilinç artsın, sektörümüz kalkınsın. Biz bu işi aşkla yapıyoruz ve herkesin de aynı aşk ile işine bağlı olması gerektiğini düşünüyoruz.

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret EdinGalip Usta 2016 Yılında Üretimde de Bir Marka Haline Gelecek
 
2016 yılı bizim için çok iyi geçecek, bundan eminiz. Bir takım güzel projelerimiz mevcut. Bunların başında ise daha çok parça imal etmek geliyor. Ürettiğimiz bu parçaları pazarlamayı hedefliyoruz. Bu parçaları pazarlarken aynı zamanda sektör bilinçlendirecek bir takım çalışmalara da imza atmayı hedefliyoruz.
Otomotiv’de Konya Bir Cevher
 
Otomotiv sektörü içerisinde Konya’lı olmak her zaman bir ayrıcalıktır. Çünkü Konya bulunmaz bir cevher. Herhangi bir parça tedarikini bile burada en kısa zamanda karşılayabiliyoruz. O parça mevcut değilse de iki gün içerisinde üretimini yapabiliyoruz. Konya’da her daim Alman standartlarında üretim yapılıyor ve biz bunu herkes bilsin istiyoruz!

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin

Tüm bu bahsedilenlere karşın maalesef Konya’nın potansiyelinin tam anlamıyla değerlendirilebildiğini düşünmüyorum. Maalesef, halka ilişkiler, pazarlama anlamında Konya’nın bir adım geriden geldiğini görüyorum. Konya’nın markasallaşması gerektiğini düşünüyorum. Çok kaliteli ürünlerimiz varken, maalesef marka algısından dolayı bir adım geriden yolumuza devam ediyoruz. Ama inanıyorum ki; önümüzdeki dönemlerde bu algıyı oluşturacağız ve hep birlikte Konya olarak çok daha başarılı ve ses getiren işlere imza atacağız.“Devletin yatırımları yeterli ancak yönlendirme doğru değil”
 
Devletimizin yatırımcılara teşviki konusunda birtakım sorunlar, aksaklıklar yaşandığını gözlemliyorum. Bu ne yatırımcıdan ne de devletten kaynaklanıyor. Ekspertiz anlamında devletimizin yetersiz kaldığını düşünüyorum. Bazen sadece kağıt üzerinde bir çalışmaya teşvik sağlanırken, bazen maalesef üyük çalışmalar, projeler değerlendirilemiyor. Başka bir tarafta teşvik alan, o desteği projesi hariç her yerde kullanırken, bir başka tarafta gerçekten projesini hayata geçirmek isteyen hiçbir şey yapamıyor. Bu konuda devletin yeni bir yola başvurması gerektiğini düşünüyorum. 
 

   
  • Sayfa : 
  • 1
 
Giriş Yap   Yukarı git
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.