Konya´dan Dünyaya Açılan Kapı: Nursan :: Kamyonum Forum
  • Sayfa : 
  • 1
Yazan Mesaj
admin
Site Yöneticisi
  • Mesaj : 41
  • Giriş : 97
  • Ettiği Teşekkür : 0
  • Edilen Teşekkür : 1
  •   
 
Gönderim Zamanı : 22 Ocak 2016 16:25:02
 Konya´dan Dünyaya Açılan Kapı: Nursan

Nursan Egzoz ve Spiral İmalatı uzun yıllar sektöre sunduğu hizmeti 2009 yılında iki kardeş olan Ömer Ramazan Yalçın ve Mustafa Doğu Yalçın ile tamamen aile şirketi olarak devam ettirme kararı aldı.

1000 metrekarelik kapalı ve 400 metrekarelik açık alanı ve toplamda 15 personeliyle yurtiçi pazarda ve ihracatta iddiasını günden güne artıran Nursan Egzoz ve Spiral’i Ömer Ramazan Yalçın’dan dinledik.

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin“Hem ihracatta hem de iç pazarda iddialıyız”

Egzoz, spiral ve boru olmak zere ağır vasıtalar üzerine çalışmalarımız bulunuyor. Yurtiçi pazarda uzun yıllar ticari ilişkilerimizi devam ettirdiğimiz müşterilerimizin yanı sıra, her gün yeni müşterilerle yolumuza devam ediyoruz. İhracat alanında ise hem kendi bünyemizde hem de aracı firmalarımız vesilesiyle başta Irak, Mısır, Lübnan, İtalya ve Ukrayna olmak üzere birçok ülkeyle çalışmalarımız bulunuyor. Daha önceleri stok ile üretim yaparken, artık siparişle üretime ağırlığımızı verdik. Bu çerçevede de ayda ortalama 400 adet egzoz imalatımız bulunuyor, bunun yanı sıra spiral ve boru üretimlerimiz de devam ediyor.

Ürünlerimizi her daim birinci kalitede sunuyor, müşterilerimizi uzun vadede üzmeyecek ürünler üretmeye gayret ediyoruz. Hammaddelerimizi gerektiği şekilde kullanıyor, ürünlerimizi belirli bir standartta üretiyor ve hiçbir zaman bu standartlarımızın altına düşmüyoruz.“Kar marjlarımızı hem bizi ayakta tutabilecek hem de müşterimizi memnun edebilecek seviyede tutuyoruz”

Satışta her zaman müşteriyle birebir diyalog içerisine giriyoruz. Biz müşterilerimizi daha çok ailemiz gibi görüyoruz. Onlara oldukça hassas davranıyor, hassasiyetlerine duyarlı oluyor ve onları her daim memnun etmeye çalışıyoruz. Bu memnuniyetten dolayı da 15 yıldır müşterilerimizle kurduğumuz iletişimimizin devamını sağlayabiliyoruz. Piyasadaki muadil ürünlerimizle aramızda çok küçük fiyat farklarımız olsa da, elimizden geldiği kadar müşterimize destek oluyor, kar marjlarımızı en alt seviyede tutuyoruz. Kar marjlarımızı bizi ayakta tutabilecek ve müşterimizi memnun edebilecek seviyede yani ortada tutuyoruz.

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin

Satış sonrasında ürünümüzle ilgili herhangi bir sorun yaşanırsa, bu ürünümüzü geri alıyor ve yenisini temin ediyoruz. Garanti sonrasında da müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz, sorgusuz sualsiz müşterilerimizin şikayetlerini değerlendiriyoruz.“Daha fazla makineleşip, teknolojiye daha hakim bir yapıyla yolumuza devam edeceğiz”

Önümüzdeki yıl için daha fazla makineleşmek, teknolojiye daha hakim bir şekilde yolumuza devam etmek istiyoruz. Ayrıca daha uzun vadede bünyemizi daha büyütmeyi amaçlıyoruz.
 
“Konya otomotiv sektöründe hızlı bir tırmanışa geçti”

Konya otomotiv sektöründe son beş senedir çok büyük yol kat etti. Bu sektördeki firmalar teknolojiyi daha yakından takip etmeye ve yeniliklere daha çok hakim olmaya başladı. Sektörümüzde hızlı bir tırmanışa geçen Konya ismini her yerde duyurmaya ve markalaşmaya başladı. Bu ticari ahlakla devam edilirse Konya’nın önümüzdeki yıllarda Otomotiv’in başkenti sayılabileceğine inanıyoruz. 

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin
 

   
  • Sayfa : 
  • 1
 
Giriş Yap   Yukarı git
Bu sayfa 0.30 saniyede yüklendi.