Sektörün Aranılan İsmi: Fesan :: Kamyonum Forum
  • Sayfa : 
  • 1
Yazan Mesaj
admin
Site Yöneticisi
  • Mesaj : 41
  • Giriş : 97
  • Ettiği Teşekkür : 0
  • Edilen Teşekkür : 1
  •   
 
Gönderim Zamanı : 23 Ocak 2016 11:12:19
 Sektörün Aranılan İsmi: Fesan

Selim Selvi ve Mehmet Baypınar’ın ortaklığında yürütülen Fesan Makine 2010 yılında kuruldu.

Beş yıl içerisinde büyük bir yol kat ederek, sevilen ve rağbet gören bir marka haline gelen firmanın başarısını iki ortağın da uzun yıllar sektörde var olmasına bağlayan Mehmet Baypınar, kıstaslarını her daim müşterinin geri dönüşüne göre belirlediklerine de değiniyor.

“Uzun yıllar edindiğimiz birikim ve tecrübeyle tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz”

Fesan Makine’yı uzun yıllardan sonra edindiğimiz birikim ve tecrübeyle kurduk. Tamamen kendi üretimimiz olan ürünlerimizin –ki genellikle bu ürünler standart dışı oluyor- yanı sıra Tırsan’la olan proje ortaklığımızdan dolayı tüm Türkiye genelinde Tırsan’ın kapaklı damper üretimlerini ve satışlarını biz yapıyoruz. Aylık 50 adetlik ürün kapasitemiz bulunuyor ve şu anda da kapasitemiz dolu çalışıyoruz.

“Satışlarımızda devamlılık sağlayabilmemiz bizim için en büyük başarı

Ürünlerimizde belli standartlar var, bizim farkımız ise malzemelerimizden kaynaklanıyor. Örneğin; sac cinslerimiz ve kalınlıklarımız fark gösteriyor. Fiyat olarak bakıldığı zaman muadillerimize göre biraz daha yüksek olmamıza karşın müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor, uzun ömürlü ürünler üretiyor ve tercih edilmeye devam ediyoruz. Bir müşteriye bir ürünü satmak her zaman en kolayıdır, ancak biz satışlarımızda devamlılık sağlıyoruz. Bizi en çok gururlandıran da bu oluyor; hiçbir müşterimiz bizimle ticarete başlayıp da ardından bu ilişkiyi sonlandırmıyor. Bu nedenle işimizi doğru yaptığımıza inanıyor ve yolumuzda devam ediyoruz.

“Türkiye’nin her yerinde servis hizmeti sağlayabiliyoruz”

Satış sonrasında müşterilerimiz gerek Tırsan’ın gerek BPW’nin servislerinden yararlanabiliyorlar; böylece Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla, işlerini aksatmadan hizmet alabiliyorlar. Sadece çok ağır hasarlı olan araçlarımızı buraya çekip, tamirini yapıyoruz böylece de ürünlerimize vakıf olabiliyoruz.

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin


Kıstas olarak şoförlerimizi alıyoruz”

Satışta ve sonrasında müşterilerimizin önerilerini her zaman değerlendirmeye alıyor ve yılbaşında hazırladığımız raporlarla beraber revizelere gidiyoruz. Bu konuda Tırsan’la da ortak çalışmalarımız oluyor. Müşteriye daha yakın olduğumuz için Tırsan’ı müşteri talepleri doğrultusunda yönlendiriyor ve Ar-Ge’lerine katkıda bulunuyoruz. Her sene değişen, kendini geliştiren bir yapımız var. Hiçbir zaman tamamlandığımızı, yolun sonuna geldiğimizi düşünmüyoruz. Ne kadar tecrübemiz olursa olsun biliyoruz ki bizim göremediğimiz şeyler mutlaka olabiliyor ve bunu bize en iyi son kullanıcılar aktarıyor. Birçok firma büyük laboratuvarlarda testler yaparak ürünlerini test ediyor ve bu tabi ki önemli ancak biz kıstas olarak şoförlerimizi alıyoruz. Çünkü farklı şartlar altında başka sonuçlar çıkabildiğini ve bunların gözden kaçabileceğini biliyoruz.

2015 yılında yatırımlarımızın çoğunu tamamladığımız için 2016 yılında büyük bir yatırım düşünmüyoruz, 2016 yılının bizim için daha keyifli ve bereketli geçeceğini düşünüyoruz. Yine kapasitemizi dolduracağımıza inanıyoruz.

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin


“Teslim tarihlerimize sadık kalarak müşterilerimizin hassasiyetlerine duyarlı davranıyoruz”

Fesan olarak Türkiye’deki birçok müşterimizin memnuniyetini sağladık. Beş yıldır ticaret hayatının içindeyiz ve hiçbir zaman müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmadık. Bizim esas aldığımız adet ne olursa olsun müşterimizi memnun etmek. Özellikle ürünlerimizi gününde teslim etmeye özen gösteriyoruz. Bu konuda müşterilerimizin hassas olduğunu biliyoruz ve bu konuda hassasiyetlerine duyarlı davranıyoruz. Teslim tarihlerimize sadık kalıyoruz.

“Otomotiv sektöründe yüzünü güncelleyen Konya’mızla çok daha başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz”

Konya’lı olmak bizim için gerçekten bir gurur kaynağı. Özellikle son dönemlerde otomotiv sektöründe yüzünü güncelleyen şehrimizle çok daha başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Konya’yı otomotiv sektörünün başkenti yapmayı hedefliyor ve bu yönde çalışıyoruz. Böyle bir etiketin Konya için zamanının geldiğine inanıyoruz.

“Konya’nın potansiyelinin daha iyi değerlendirilebilmesi adına Selçuk Üniversite’sinden de beklentilerimiz var. Öğrencilerinin okulda da sanayiye adapte olmalarını ve şehirlerine destekte bulunmalarını diliyoruz”

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin

   
  • Sayfa : 
  • 1
 
Giriş Yap   Yukarı git
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.