İç Anadolu’nun Treylerleri PPG Boya’ya Emanet! :: Kamyonum Forum
  • Sayfa : 
  • 1
Yazan Mesaj
admin
Site Yöneticisi
  • Mesaj : 41
  • Giriş : 97
  • Ettiği Teşekkür : 0
  • Edilen Teşekkür : 1
  •   
 
Gönderim Zamanı : 23 Ocak 2016 11:30:53
 İç Anadolu’nun Treylerleri PPG Boya’ya Emanet!

1977 yılında boyacılıkla girdikleri sektöre 2004 yılından bu yana büyük firmaların bayiliği ile devam eden Şençoban Boya şu anda ticaret hayatına boya sektörünün devi olan PPG INDUSTRIES’ in bayiliği ile devam ediyor. 

PPG markasının İç Anadolu Bölgesi satışını üstlenen firma, 2013 yılından beri süregelen bu bayilik çalışmasını daha uzun yıllar devam ettireceğe benziyor. Kamil ŞENÇOBAN bizleri, firmanın yolculuğundan, boyanın farkına kadar birçok konuda bilgilendirdi.

Boyada Öncü PPG Boya

Merkezi Amerika olan PPG Boya 56 ülkede 177 fabrikası ile faaliyet gösteren bir boya üreticisi ve cam sanayine hizmet veren global bir şirkettir.Oto boyalarında dünya lideri olan PPG global pazarda üretilen her 3 otomobilin 2’sinin boya tedarikçisidir. PPG INDUSTRIES kataforez kaplamanın mucididir. Türkiyede Bursa Nilüfer Organize sanayideki fabrikasında otomotiv, hafif sanayi ,ağır sanayi ve korozyona dayanıklı boyaları üreterek yaygın bayi ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin
Konya’da Firmaların %60’ı PPG Boyalarına Emanet

Şençoban boya PPG INDUSTRIES bayiliği ile birlikte bölgedeki birçok büyük üreticinin tedariğini sağlar hale geldik. PPG INDUSTRIES Türkiyedeki araç üstü ekipman üreticilerinden Tırsan,Krone,Orthaus treylerin boya tedarikçiliğini yapıyor.Biz ise Konya Araç üstü ekipman üreten saygın firmaların yüzde 80’ine hizmet veriyoruz. Bunlar arasında; Ali Rıza Usta, Serin Treyler, Nursan Treyler, Özgül Treyler, Aydeniz dorse,Mektır dorse  gibi firmalar bulunuyor. Bunların haricinde Hafif ve ağır sanayide hizmet veren birçok değirmen,tarım makinası,yedek parça üretimi yapan birçok üreticinin çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.Yüksek korozyon  Direnme Gücü, Yüzde 20 Kullanım Tasarrufu

PPG INDUSTRIES’in ürettiği boyaların tercih edilme sebebi rakip ürünlere göre,  metal yüzeye uygulanan epoksi astarların ağır korozyon şartlarına dayanıklı olabilmesi ve uzun ömürlü olmasını gösterebiliriz. Ayrıca PPG ürünleri uygulamada(Astar+Sonkat boya) yüzde 20’lik bir kullanım tasarrufu sağlamaktadır PPG ürünleri high solid yani yüksek katılı ürünler olduğu için daha az boya ile yüksek örtücülük ve istenen kalınlığa ulaşabilmektedir. Ayrıca tüm rakiplerine göre sattığımız ürünlerin en büyük özelliği parlaklığıdır. Rakipler 80 gloss parlaklıktalarken  PPG ürünleri 90 Gloss ve üzeri parlaklıkla üretininin yüzünü güldürmektedir.

Fiyat yönünden piyasayla aynı rakamlarda yarışıyoruz, hatta daha da aşağıdayız diyebiliriz. Çünkü uygulama maliyeti olarak müşterilerimize ciddi avantajlar sunuyoruz.Şençoban Bölgesinin Sınırlarını Zorlayacak!

Önümüzdeki dönem için ilk olarak kendi bölgemize daha da hakim olmayı hedefliyoruz. Konya pazarı çok ciddi bir konumda. Zaten oldukça yüksek olan ticaret hacmi’mizi 2016 yılında daha da artırmayı hedefliyoruz. 

[Linkleri sadece üyeler görebilir! Üye Olun veya Giriş Yapın]Tüm Özel Dosyalarımızı Görmek İçin Forumumuzda 'Dosyalar'ı Ziyaret Edin

 

   
  • Sayfa : 
  • 1
 
Giriş Yap   Yukarı git
Bu sayfa 0.13 saniyede yüklendi.