Sektörde Lider Bir Marka: Saraçlar Oto Döşeme :: Kamyonum Forum
  • Sayfa : 
  • 1
Yazan Mesaj
admin
Site Yöneticisi
  • Mesaj : 41
  • Giriş : 97
  • Ettiği Teşekkür : 0
  • Edilen Teşekkür : 1
  •   
 
Gönderim Zamanı : 28 Ocak 2016 14:51:19
 Sektörde Lider Bir Marka: Saraçlar Oto Döşeme

Yıllar öncesinden saraç mesleğiyle uğraşan dedelerinin yolundan çıkmadan izlerini takip eden aile fertlerinin kurduğu Saraçlar Oto Döşeme, yarım asrı aşkın bir zamandır Konya’da sektöre hizmet veriyor. Türkiye çapında hizmet veren ve müşteri portföyüne sahip olan Saraçlar Otomotiv Edirne’den Iğdır’a, sektördeki herkese hitap ediyor.

Tecrübelerini; kaliteli malzeme ve iyi el işçiliği ile birleştirince başarının kendiliğinden geldiğini belirten Saraçlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mecit SARAÇ, bizlere kabin içi döşemenin inceliklerini ve trendlerini anlattı.

Kaliteli Malzeme, İnce İşçilik Ve Yarım Asırlık Tecrübe…

“Üretimin her aşamasında, iplikten kumaşa kadar, birinci sınıf döşeme kumaşlarını ve halıları tercih ediyoruz. Şoförlerimiz ve araç sahipleri için araçlarının öneminin farkındayız. Bu yüzden bu konuda çok hassas davranıyoruz. Kaliteli malzemeyi, yarım asırlık iş tecrübemiz ve ince el işçiliğimiz ile de birleştirince ortaya uzun ömürlü, dayanıklı ve şık döşemeler çıkarıyoruz.”

Döşemecilikte Kaliteli Malzeme Yapılan İşin %80’ini Oluşturuyor

“Döşemecilikte kaliteli malzeme kullanırsanız hiçbir sıkıntı olmaz. İş dört dörtlük çıkar. Daha randımanlı iş ile emeğinizin karşılığını alırsınız. Piyasaya göre kaliteli malzeme kullanmamız yapılan işi biraz daha iddialı hale getiriyor. Bu da sürücülere daha uzun ömürlü kullanımdan kaynaklanan bir avantaj sağlıyor.”

Döşemenizi Saraçlar Otomotiv’de Yaptırın, Uzun Süre Kullanın

“Tedarikçilerimizin bize sağladığı garantiyi satış sonrasında müşterilerimizle paylaşarak garanti imkânından onların da yararlanmasını sağlıyoruz. Onların verdikleri destekten müşterilerimiz faydalanıyor. Ancak ister iki yıl olsun ister dört yıl, bizim ürünlerimiz çok daha uzun bir zaman deformasyon yaşamadan kullanılabiliyor.”

Döşemede Trendler

Ağır vasıta araç döşemelerinde seçimlere baktığımız zaman, her zaman daha ilgi çekici, parlak renkler tercih ediliyor. Ürünlerimiz arasında mavi, kırmızı, bordo renkleri en popülerleri. Ancak tabi ki trendlere göre tercihler başka tarafa doğru da yönelebiliyor. Örneğin; son zamanlarda sıklıkla gri ve krem renkler tercih ediliyor. Bunun yanı sıra ağır vasıta araçlarda kısmen de olsa deri döşeme tercih ediliyor olsa da,  kadife kumaşın terletmemesi en önemli tercih sebebi.  Kadife kumaşlar daha rahat bir seçenek şoförler için. Trendlere göre belirlediğimiz renk ve desenleri en seçkin fabrikalarda dokutarak müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.  Bu nedenle her şoförün ihtiyacına, isteğine cevap verebilecek ürün çeşidine sahibiz. 

Şoförler Araçlarını Evleri Gibi Görüyorlar

“Şoförlerimizi değerlendirecek olursak, şoförlerimiz her daim zevkini bilen insanlardır. Kabin içlerini her zaman büyük bir heyecanla döşetirler ve hiçbir ayrıntıdan kaçınmazlar. Zamanlarının çoğunu araçlarında geçirdikleri ve kabinleri onların evi gibi olduğu için bu yönde yapılan harcamalar onlara hiçbir zaman külfet gibi gelmez.”

Otobüs Döşemelerinde De En Güvenli Adres Saraçlar

“Aynı zamanda belediye otobüsleri ve şehirlerarası taşımacılık yapan otobüslerin de döşemelerini ve koltuk montelerini yapıyoruz. Bugüne kadar çok değerli referanslar edindik. Bu yönde de her talebe cevap verebilecek bir kapasiteye sahibiz. Şehirlerarası taşıma yapan otobüs firmalarının televizyonlu koltukları Konya’da ilk biz monte ettik. Bunun yanı sıra, koltuk yüzü değiştirme, sıfırdan koltuk döşemesinde de müşterilerimizin yanındayız.”

Ne Olursan Ol Yine Gel!..

“Konya’nın bize katkıları çok fazla. Bir kere Mevlana’nın bize kattığı düsturla çalışınca her zaman dört dörtlük bir iş ortaya çıkıyor. Onun yanı sıra dedelerimizden bize kalan değerlere de sahip çıkmamız ve onların yolundan çıkmamamız bizi her zaman yolun doğru tarafında tutuyor. “

 Bilal Coşkun

“15 yıldır şoförlük yapıyorum. Saraçlar Otomotiv ile yıllardır çalışıyorum; Güvenilir, titiz ve hassas çalışıyorlar. Fiyatlar açısından da uygunlar. Beş yıl önce yaptığım döşemeyi, sadece renk ve desenini değiştirmek için buradayım.”

   
  • Sayfa : 
  • 1
 
Giriş Yap   Yukarı git
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.