Sektörün Parlayan Yıldızı: Aktaş Holding :: Kamyonum Forum
  • Sayfa : 
  • 1
Yazan Mesaj
admin
Site Yöneticisi
  • Mesaj : 41
  • Giriş : 97
  • Ettiği Teşekkür : 0
  • Edilen Teşekkür : 1
  •   
 
Gönderim Zamanı : 04 Şubat 2016 14:14:47
 Sektörün Parlayan Yıldızı: Aktaş Holding

AKTAŞ HOLDİNG, GLOBAL ARENADA ‘SEKTÖRÜN PARLAYAN YILDIZI’ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Sürdürebilir başarıya önem veren Ar-Ge yapılanmaları ve toplam kalite odaklı üretim anlayışıyla faaliyetlerini başarıyla sürdüren Aktaş Holding, özellikle hava süspansiyon sistemleri sektöründe halen yüzde 20'ye ulaşan pazar payı ile 2023 yılında sektöründe dünyanın 1 numaralı tercihi olma hedefi doğrultusunda kararlılıkla çalışmalarına devam ederken, sektörün küresel oyuncularından biri olmanın getirdiği tüm sorumlulukları da başarıyla üstleniyor.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde sahip olduğu markalar ile dünya liderleri arasında yer alan, bu alanlarda değişimi yönetmeyi ilke edinen ve 100’den fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Aktaş Holding, faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında adım adım zirve yolunda ilerlerken, global bir marka olmanın tüm gerekliliklerini yerine getirme prensibiyle de tüm paydaşlarına yönelik, sürdürülebilir değerler ortaya koymaya devam ediyor.

1938 yılında temelleri atıldığından beri, faaliyet gösterdiği alanlarda kalite ve güven önceliğiyle adından söz ettiren Aktaş Holding, adım adım gerçekleştirdiği büyüme hedefleri kapsamında bugün; 6 kıtaya yayılan, dünyanın dört bir yanındaki üretim tesislerinde birçok milletten ve kültürden insanın çalıştığı, içerisinde bulunduğu toplumun refah için katkı sağlayan bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor.

‘Küresel güven ve yerel samimiyet anlayışını’ benimseyerek; ulaşım, yeşil enerji ve yapı gibi üç ana stratejik alanda faaliyetlerini gruplandıran Aktaş; Türkiye, Bulgaristan, Almanya, ABD, Çin gibi dünyanın farklı ülkelerinde kurulan firmaları ile uluslararası bir şirket olarak faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor.

Ar-Ge Ve İnovasyona Önem Veren Yenilikçi Bakış Açısı

“Her yolculuğunuzda sizinle...” marka felsefesinin yanı sıra; “En iyisini hedefleriz”, “Aklımızla hareket ederiz” ve “Değişimi yaratırız” değerleriyle hareket eden Aktaş Holding, dünyada kendi sektöründe yüzde 20'ye ulaşan pazar payı ve Ar-Ge alanındaki başarıları ile de sektöre örnek olacak çalışmalara imza atıyor.

İnovatif ürünler geliştirerek, bugüne dek sektöre çok önemli katma değer fırsatları sunduklarını ifade eden Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, Aktaş Holding’in dünya çapında sağlamış olduğu güven duygusunu sürdürülebilir kılmak adına iş ahlakını ön planda tuttuğunu ve aynı zamanda da tüm çalışanları, paydaşları ve hedef kitlesiyle beraber, samimiyete dayalı güçlü bir iletişim ağına sahip olduğunu vurguluyor.

Erol; “Tüm paydaşlarına yönelik oluşturulan bu güçlü bağı, stratejik hamlelerle kalıcı hale getirmek, yenilikçi ve değerlere önem veren anlayışın da devamlılığını sağlamak Aktaş Holding'in ana hedefleri arasında yer alıyor. Aktaş Holding olarak çözüm odaklı yaklaşımlar, yalın üretim ve yönetim anlayışı ile birlikte, yenilikçi teknolojiyi günümüz standartlarıyla buluşturan bakış açısıyla, gelecek yolculuğumuzu ilk günkü heyecanla sürdürüyoruz” diyor.

“Otomotiv Sektörüne Yönelik Benzersiz Teknolojiler Geliştiriyor”

Sektöre yönelik üstün teknolojileri, sahip oldukları markaların çatısı altında buluşturduklarını aktaran Erol sözlerine şöyle devam ediyor: “Hava süspansiyon sistemleri sektöründe, pazarın tüm segmentlerine hitap ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı ve pazara tam hâkim olmayı hedefleyen Aktaş Holding olarak, markalarımız ile birlikte, üstün üretim ve kalite sistemleri sayesinde, OEM'ler ile başarılı işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Yenilik yaratma tutkusunu kurulduğu günden bu yana sürdüren Aktaş olarak; TwicePower ve Newtone gibi benzersiz teknolojileri yaratıp sektöre kazandırırken, Aktaş'ın dünyanın en saygın körük markalarından birisi olmasının en önemli sebeplerinden biri de sürdürülebilir değişim ve gelişimi, değerleri arasına yazmak olmuştur. Aktaş Holding, uzun yıllara dayanan deneyimi ve modern teknolojileri kullanan Ar-Ge biriminin desteğiyle, bugün uluslararası arenada yenilikçilik misyonunu dünya ülkeleri ile paylaşmaktadır”

“Airtech, Her Türlü Yol Ve İklim Şartlarında Kusursuz Çalışıyor”

Aktaş Holding’in markaları arasında, en geniş ürün gamına ve dağıtım kanalına sahip, en hızlı sevk edilen marka konumundaki Airtech hakkında bilgi veren Sami Erol,  “Airtech markamız 6 kıtada 100'den fazla ülkeye ihraç edilirken, her türlü yol ve iklim şartlarında kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Üstün özelliklerinden dolayı yüksek kalite beklentisi olan müşterilerin olduğu ülkelerde sunulan Airtech'in sektörde çok önemli bir pazar payı bulunuyor” diyor.

Aktaş Güvencesi Aircomfort Markasında Kendini Hissettiriyor

Aktaş Holding’in fiyat odaklı segmentinde yer alan markası Aircomfort hakkında açıklama yapan Erol, “Aircomfort markamız, en basit haliyle körük ihtiyacını karşılamak amacıyla sektöre kazandırılırken, Aircomfort gücünü sadece Aktaş güvencesinden değil, aynı zamanda tüm ekstra maliyet yaratacak etkenlerin arındırılmasından almaktadır. Ürün dizaynından son kullanıcıya teslimata kadar, tüm süreçlerin ekstra maliyet yaratan kalemlerden arındırılması, Aircomfort'a rekabetçi gücü sağlar” diyerek sözlerine devam ediyor.

“Aktaş Holding, Beklentileri Karşılamayı Sürdürecek”

Başarılı ve yetenekli yönetim kadrosuyla, donanımlı çalışanlarınla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla hedef kitlesine ulaşıp, kurumsal değerini zirveye taşıma hedefinde olan Aktaş Holding’in, geçmişte olduğu gibi gelecekte de hedef kitlesine yönelik ihtiyaçlara çözüm bulma noktasında çalışmalarını aynı azim ve gayretle sürdüreceğini vurgulayan Erol, Aktaş Holding’in sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle, Türkiye'nin 2023 vizyonuna paralel olarak yürüttüğü vizyon doğrultusunda, emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğini söyleyerek sözlerini noktalıyor.

   
  • Sayfa : 
  • 1
 
Giriş Yap   Yukarı git
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.